Мъж е при психолог. - Изневерявате ли...

Мъж е при психолог.
- Изневерявате ли на жена си?
- Да.
- Не я ли обичате?
- Обичам я.
- Но изневерявате? Значи не я обичате!
- Обичам я, затова изневерявам рядко и само с най-добрите й приятелки.
Решил заека да направи тоалетна в гората за да не се замърсявала природата. За по-голям комфорт решил и музика да има. Не след дълго се разчуло за новата тоалетна и животните се изреждали едни след други. Първо дошла мечката:
- Зайо може ли докато съм в тоалетната да ми пуснеш чалга?
- Може - отвърнал заекът.
Излиза след малко мечката много доволна и си тръгва. По пътя среща вълка и от дума на дума му разказва за новата тоалетна. Тогава и вълкът решава да я посети. Отива и когато идва неговият ред заека го пита:
- Вълчо каква музика предпочиташ?
- Нямам претенции - кратко отговорил вълкът
Влезнал той в тоалетната, а времето взело да лети. Минал половин час после цял, два и на третия излезнал. Като го видял заекът се уплашил и попитал:
- Какво ти е Вълчо? Защо целият си червен и се потиш толкова много? Не си ли доволен?
А вълкът едвам, едвам отговорил:
- Така ли се сере на химна?
На една жена й се повредила ютията и тя замолила мъжът си да я поправи.
- Мъжо, повреди ми се ютията и не мога да изгладя дрехите, моля те поправи мия!
- Бре жена аз да не съм техник.
На другия ден се повредила пералнята
- Мъжо-рекла жената-повреди се и пералнята, поправи я, моля те, че не мога да изпера дрехите.
- Бре жена аз да не съм техник.
Третия ден и печката изгоряла
- Мъжо виж печката, че не мога да сготвя.
- Бре жена колко пъти да ти казвам, че не съм техник.
Хубаво, ама жената се обадила на комшията и замолила него. Човекът се съгласил, но
- Ще ти поправя уредите, ноооо ще ми направиш или кекс, или с*кс - рекъл комшията.
Върнал се мъжа в къщи и гледа - жена му готви и пее, пералнята работи, дрехите изгладени и пита
- Жена какво става, коъ ти поправи нещата.
- Ами комшията - рекла тя.
- И ти какво му даде.
- Ами той каза или кекс, или с*кс.
- И ти какъв кекс му направи?
- Аааа мъжо, аз да не съм готвачка?!