Ееех какви времена бяха, отивах в...

Ееех какви времена бяха, отивах в магазина с 2 лева и се връщах с кило картофи, два хляба, две млека, парче кашкавал и 6 яйца. А сега кво? Накичили на всеки ъгъл видео камери!