– Е, не плачи де, не си дебела, просто родителите ти са се погрижили никога да не се занимаваш с стр*птийз и пр*ституция…
Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага, с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи и толкова.
- Да ти спретна една салатка? - пита съпругата.
- Гра-а-а.
- Какво каза?
- Гра-а-а.
- Ама какво ти е?
- Гра-а-а.
- Боже, тоз човек, какво му стана, боже… Пържолка да ти опека, телевизора да включа…?
- Гра-а-а.
Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктор.
- Какво има, Иванова?
- Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно “гра” повтаря вече от петнадесет минути.
- На кръчма ли е бил?
- Да.
- Налейте му една ракия и ще се оправи.
- Ама…
- Налейте му една ракия, ви казвам!
Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита:
- Сега по-добре ли си?
- Гра-а-адил Илия килия.
Малкият Иванчо и родителите му отиват на плаж. Лежейки на пясъка, баща му казва на майка му:
-Жена, хайде да се наебем зад онези дюни!
А тя му отвръща:
-Е, как бе! Детето е тук и ще ни види!
След кратки уговорки, майката на Иванчо склонява, отиват зад дюните и започват да се еб*т. След известно време, Иванчо ги вижда и отива тихо при тях, бута баща си по задника и пита:
-Тате, какво правиш бре?
-Помпя майка ти, че ще влиза да плува.
-А,така ли. Той, и чичо Стоян вчера я помпи, ама накрая й удари и един език, за да види дали не изпуща.
Класът на Иванчо, отишли на екскурзия с преспиване. Вечерта дошло време за лягане, всички легнали и се укротили, само Иванчо се бушувал и не искал да легна, па камо ли да заспи. Даскалицата го предупредила няколко пъти, смъмрила го, но той не се разбира. И най-накрая го запитала:
- Защо правиш така бе, Иванчо? Защо не заспиваш като другите?
- Аз госпожо съм свикнал да заспивам с пръстче в женско пъпче. И сега като няма, и немога да заспя.
- Че във вас откъде намираш пъпче?
- Мама!
Учителката се прежалила: "Кво пък? Иначе няма да ни остави да спим всички. По-голяма беля, ам я...". Повикала го при себе си. Легнали. Иванчо естествено с пръстче в пъпчето на Госпожата. По някое време през нощта се чува:
- А-а-а-а-а-а! Иванчо! Ама т'ва не ми е пъпчето!
- Че кой е казал, че т'ва ми е пръстчето, Госпожо...