Вицове Картинки Видео
Изпрати
Вицове
Картинки
Видео

Миш-маш от вицове

Вицове Нови
Миш-маш
Авто
Жени
Животни
Интимни
Какво и защо
Компютърни
Личности
Медицински
Мръсни
Музикални
Мъже
Пиянски
Политически
Празнични
Приказни
Професионални
Пътешествия
Разни
Разни хора
Религиозни
Семейни
Спорт
Студентски
Телевизия
Телефони
Територии и етноси
Тъпизми
Ученически
Хапване и килограми

Четиридесетгодишен, все още девствен мъж, седи и си мисли:
- Утре ще правя любов с първата срещната!
На следващият ден излиза на улицата, но за лош късмет минава една грозновата жена. Той и обяснил, че все още е девствен и иска да прави любов с нея. Тя му отвърнала:
- Добре, но имай предвид, че съм болна от СПИН, чума и всички възможни венерически болести! Е, сега приемаш ли?
- Да! - веднага се съгласил мъжът!
Влезли в апартамента му. Съблякли се... Всичко вървяло добре, докато накрая мъжът не я попитал:
- Абе, аз знам че трябва да го вкарам някъде, ама не виждам къде!
И жената му отговорила:
- А-а-а, това ли било? Ами, виж малко по-надолу, където е сбръчкано. Изчопли коричката и ще се появи дупката...
1 глас
Сподели
пиар съобщение:
По случай традиционния празник Никулден министър-председателят на Република България г-н Бойко Борисов ще яде риба.
гласувай
Сподели
Говорят си трима бащи.
Първият:
- Вчера намерих в джоба на 15-годишната си дъщеря кутия цигари, а изобщо не знаех, че пуши.
Вторият:
- Аз пък намерих в джоба на моята 14-годишна дъщеря спринцовка и изобщо не съм предполагал, че се боцка.
Третият:
- Ох, и аз вчера намерих в джоба на моята 13-годишна дъщеря презерватив. И понятие съм нямал, че тя има член.
гласувай
Сподели
Пешеходецът е човек, който има жена, син тийнейджър и две коли.
1 глас
Сподели
Една майка вика на дъщеря си, която си играе пред блока:
- Мими, хайде качвай се!
- Защо, студено ли е?
- Не, гладна си!
1 глас
Сподели
Как една жена се обръща към дебел мъж? - Свиня! А към дебел мъж с пари? - Мечооо…
1 глас
Сподели
Харесай Kvo.bg във Facebook
Учените са установили, че мъжът има нужда от 2 минути романтика, а жената от 106. Ето защо не трябва да се сърдим на жените си, че осван с нас, спят и с още 52-ма.
гласувай
Сподели
- Ало, къде си?
- Вкъщи. А ти?
- А аз пътувам до теб в тролея...
гласувай
Сподели
Училище. Учителката дава задача на децата да съставят изречение с думичката "ананас".
Марийка:
- Ананасът е южен плод.
Петърчо:
- Ананасът е много сладък плод.
Иванчо:
- Тате е алкохолик и изпива всичките пари, а и зимата дойде...
- Иванчо, ти само глупости измисляш - прекъснала го учителката. Къде ти е ананаса в това изречение?
- Чакайте, не съм свършил - казал Иванчо и допълнил: А_на_нас ни се е*а майката от студ.
гласувай
Сподели
Изпит по електротехника:
Професора:
- Какво е това променлив ток?
- Ами то един такъв ток.... ъъъ... абе няма го, няма го и после изведнъй като те тресне!
1 глас
Сподели
Майка хванала детето си за единия крак го влачи по стъпалата с надолу главата. Минава съседка и я пита:
- Защо го влачиш та нали ще му падне шапката?
- Спокойно, аз съм я заковала!
гласувай
Сподели
"С колко жени си бил досега?"
Задължително запомнете това число, защото след няколко години тя ще повтори въпроса, а числото ще се е променило и може да се случи да не отговорите правилно...
гласувай
Сподели
Какво пише на надгробната плоча на една блондинка?
"За първи път си ляга сама"
гласувай
Сподели
Мъж е при психолог.
- Изневерявате ли на жена си?
- Да.
- Не я ли обичате?
- Обичам я.
- Но изневерявате? Значи не я обичате!
- Обичам я, затова изневерявам рядко и само с най-добрите й приятелки.
гласувай
Сподели
В следващият ми фокус ще превърна бутилка ракия в домашна оргия.
гласувай
Сподели
Един млад актьор се явява на изпит в НАТФИЗ:
- Ще вземете изпита само, ако разсмеете това магаре.
Отива младежа до магарето прошепва му нещо. То започва да се хили и търкаля.
- А сега, ако успеете да го разплачете ви пишем отличен.
Магарето подвива опашка и избягва.
Питата го:
- Абе, ти какво му направи да го размееш и да го разстроиш така?
- Ами, първо му казах, че моя е по-голям от неговия.
- А после?
- Ами, показах му го.
гласувай
Сподели
Попитали радио Ереван кое е това нещо, което има 100 крака и 10 зъба?
От радиото отговорили:
- Опашка за пенсия.
гласувай
Сподели
В замъкът. Икономът влиза възмутен при лорда и му казва:
- Извинете, сър, но това е безобразие. Не сте ми давали заплата от четири месеца.
Лордът:
- Извинен си...
гласувай
Сподели
Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая и в нея един пациент масту*бира.
- Какво е това? - попитал д-р Петров.
- Пациента страда от болест при която трябва да масту*бира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов.
Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела свирка на друг пациент.
- Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р. Петров
- Същото състояние, като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.
гласувай
Сподели
Пияница си ляга и казва на жена си:
- Сега си лягм. Като ми се допие ме събуди!
Тя:
- Че как да разбера, че ти се е допило?
Той:
- Абе ти само ме събуди...
гласувай
Сподели
  • 1
  • >
Kvo.bg © 2017-2026
Общи условия Политика за поверителност Лични данни Контакти Facebook страница