Нещо не разбирам... Мацката през...

- Нещо не разбирам... Мацката през нощта така свършваше, че направо ми ухапа рамото, а на сутринта ми заяви, че не трябва повече да се срещаме! Какво трябва да значи?
- Не си вкусен?!
Типичните лъжи на мъжете:
- Кълна ти се...
- Всички членове в еректирало състояние са еднакви.
- Тайланд ме интересува само в културен аспект.
- Избрах си секретарка според професионалните й качества.
- Любовта е по-важна от с*кса.
- Вече три месеца не съм изпил капка алкохол.
- Винаги вдигам седалката на тоалетната, преди да се изпикая.
- Аз съм против легализацията на публичните домове.
- Когато бях млад, всички момичета тичаха след мен.
- Аз също обичам децата.
- В тази рокля изглеждаш много по-слаба.
- Всеки ден си взимам душ.
- Колко жалко, че майка ти не може да намине на гости.
- През целия си живот нито веднъж не съм бил на нощен клуб.
- Ще ти дам всичко, което поискаш.
- Никога не ти изневерявам.
- В задръстване винаги оставам абсолютно спокоен.
- Никога не плача пред телевизора, просто се прозях.
- Компютърът ми е нужен за работа.
- Рядко се поглеждам в огледалото.
- Разбира се, че помня кога е годишнината от сватбата ни!
Срещат се двама приятели, които не са се виждали скоро и единият, явно впечатлен от вида на другия, му вика: - Еййййй Иване, страхотно изглеждаш, бе пич.....!!! Как го постигна?!? А другият му отвръща: - Ами ходих на един курс, бе Пешо, за отслабване и така. - Е къв курс, бе Иване?, любопитства първия. - Ами глей сега, курса се провежда на морския бряг - чист въздух, море, чайки и изведнъж пред нас Ивет. - Коя Ивет, бе Иване? - Ами как коя - Лалова и вика: - Ай сега пичове, който ме стигне - негова съм..... - И ти к'во?!? - Ами к'во... последния ден я настигнах. Заинтригувал се Пешо и отишъл и той. Срещат се двамата пак след месец - Пешо кожа и кости, плете крака, едва се движи. - Ей, к'во става с теб бе приятел, пита го Иван, а оня вика: - Мани, мани не е за разправяне. Отидох аз на курса и както казваше - море, чайки, свеж въздух, ама на Ивет и излязъл некъв ангажимент, та ни изпратили Болт... - Къв болт, бе Петре? - Ами къв - Юсейн Болт. Като го извади оня черния, като го размята и вика: - Когото настигна - мой е!!! - И ти к'во....?!? Ами к'во, последния ден му избягах...